演员阵容
艺术
Jessica Lanier
Set DecorationDavid Melito
Art Department CoordinatorDaniel Talpers
Production DesignSophie Carlhian
PainterJudson Bell
Construction ForemanRay Fisher
LeadmanDavid Gulick
Property MasterEzra Burke
Set DresserTom Higgins
Set DresserKevin Sciotto
PainterKurt Smith
Construction CoordinatorBill Wieters
Painter工作人员
John Sloss
Legal ServicesMichael Jackman
Post Production SupervisorNatalija Nogulich
ThanksJalil Jay Lynch
Stunt CoordinatorSeth I. Shire
Post Production SupervisorRobert Turano
Creative ConsultantLibby Langdon
ThanksMichael J. Harker
Post Production ConsultingDavid Rotondo
CarpenterPeter Wilcox
CarpenterTania D. Campbell
Post Production SupervisorLisa Cofini
Post Production SupervisorShawn Wilson
Post Production SupervisorMark Sarver
CarpenterPaul Williamson
CarpenterLuisa Dantas
Post Production AssistantGreg Dean
Post Production AssistantYael Haffner
Post Production AssistantJoe Boyajian
DriverFrancis Connolly Jr.
Transportation CaptainRobert Parker
DriverSean Connor
Stand InJ.C. Joseph Cotter
Craft ServiceBarry Couto
Stand InArnie Cox
Stand InTerence Doyle
SecurityDick Greenwood
SecurityMichael Hernandez
ChefRobert Hofmann
SecurityKevin Kazarian
Craft ServiceLisa McMahon
Production Office AssistantJodi Peikoff
Legal ServicesJohn Ryder
SecurityEmile A. Corriveau
ThanksJeff Field
ThanksKatherine E. Goodman
ThanksWayne Greenfield
ThanksAdam Heroux
ThanksJacqueline Hurt
ThanksKevin Marks
ThanksBill Marmor
ThanksRobert E. Metivier
ThanksPremila Moon
ThanksBill Nisselson
ThanksWilliam T. Noonan
ThanksNigel Palmer
ThanksMichael Shyjka
ThanksRick Smith
ThanksMiles Tingley
ThanksKenny Varone
ThanksAlyn Webster
Thanks音响
Thomas Newman
Original Music ComposerThomas Newman
OrchestratorDan Korintus
Dialogue EditorDavid Carbonara
Music EditorBill Bernstein
Music EditorTony Martinez
Supervising Sound EditorRobert Jackson
Production Sound MixerLaura Civiello
Dialogue EditorRyan Webb
Boom OperatorRiley Steele
Sound Re-Recording MixerRon Judkins
Production Sound MixerMichael W. Mitchell
Assistant Sound EditorHarry Peck Bolles
ADR EditorDennis S. Sands
Scoring MixerEliza Paley
Dialogue EditorWarren Shaw
Dialogue EditorPaul P. Soucek
Sound Effects EditorTim J. Carroll
Dolby Consultant摄影
Richard Crudo
Director of PhotographyJohn Corso
Steadicam OperatorBrian Hamill
Still PhotographerDaniel L. Turrett
Camera OperatorTim Metivier
Second Assistant CameraDavid Larue
GripJohn Mazzoni
Key GripTom O'Halloran
First Assistant Camera剪辑
编剧
David Mamet
ScreenplayDavid Mamet
Theatre Play灯光
Mark J. Casey
ElectricianScott D. Davis
Best Boy ElectricMichael F. Burke
GafferBrian A. Pitts
Electrician导演
Richard Greenberg
Second Assistant DirectorMichael Corrente
DirectorJulian Petrillo
First Assistant DirectorSarah Auerswald
Script Supervisor制片
Suzanne Crowley
CastingJohn Sloss
Executive ProducerBilly Hopkins
CastingKerry Barden
CastingSarah Green
Co-ProducerGregory Mosher
ProducerMarisa Polvino
Unit Production ManagerBarbara Lucey
Production AccountantScott P. Butler
Unit ManagerLeroy Leach
Location Manager服装与化妆