演员阵容
David Carradine
Jason DrakeRib Hillis
The CajunAmy Holt
Cassidy SwansonJohn Callahan
Charlie SwansonCorey Landis
Paul BeaumontJames C. Burns
Agent Mark ConradDelia Sheppard
Kimberly TaftJeff Rector
Stewart TaftTravis Richey
MarsdenJenny Robinson
Girl at BeachCarrie Stevens
Drake's NurseMichael Bernardi
Chaz KingsleyAurelia Scheppers
Chaz' Girl #1Brandi Williams
Chaz' Girl #2Adrian Alvarado
LernerMichael Swan
Delirious ScientistBryan Hanna
Bouncer GuardKaty Magnuson
Poolside Girl #2Victor Macias
Creep At PoolBrooks Kephart
Reese HammondRobert Bean
Zack TaylorJim Wynorski
Roy JensenTamie Sheffield
Tour GuideJon Mack
FBI AgentSteve Silverie
Lane艺术
Robert Hummel
Art DirectionAnthony Masters
Art DirectionKenny Ortega
Art DirectionDario Simioni
Set DecorationBunny Blake
Assistant Art DirectorMadame Salena Dawn
SculptorGervaise Ravel
Set DesignerSlicker Smith
Construction CoordinatorJohn Stoll
Art Direction工作人员
Jackie Johnson
Sound RecordistPatrick Lees
CarpenterH. G. Andrei Smyslov
Post Production SupervisorRoswell G. Flemington
Property MasterCharles Claymont
CompositorsJan Kikumoto
Post Production AssistantDiane Fingado
Craft ServiceAnthony Freemont
Unit PublicistKatharine Grieb
Craft ServiceJeff Myrtlebank
Set Medic音响
Chuck Cirino
Original Music ComposerPatrick Giraudi
Sound DesignerPatrick Giraudi
Sound Re-Recording MixerXavier Sol
Sound Effects EditorAl Kaplan
Original Music ComposerJon Kaplan
Original Music ComposerJohn Adams
Boom OperatorDon Anselmo
Sound MixerReagan Bond
Sound MixerFrank Carter
Boom OperatorRomain Bigorgne
Sound EditorRoobie Breastnut
Songs摄影
Victor Macias
Steadicam OperatorTal Vigderson
Still PhotographerSamuel Brownfield
Director of PhotographySteven Meizler
GripKirk Bloomberg
First Assistant CameraJacqueline Brennan Berardi
First Assistant CameraFlash Fulton
GripHomer Garity
GripJeff Gregg
GripScott W. Grille
GripChick Larkin
GripTubby McCoy
GripMelvyn Milgrim
GripJake Morrell
GripRobert Royds
First Assistant CameraRob Sanchez
GripKevin Kerr
GripBruce Heinsius
Still Photographer剪辑
Tony Randel
EditorTodd DeSade
First Assistant Editor编剧
灯光
Joseph Dunn
ElectricianJulien Janigo
ElectricianAntar Abderrahman Jr.
GafferDenetia Arellanes
Best Boy ElectricGunner Flinch
ElectricianGeorge Gleep
GafferDavid Gregg
Best Boy ElectricKevin Hanson
ElectricianWilliam Holdsworth
ElectricianOresto Jones
ElectricianMiles Thomas
Best Boy ElectricDoug Weinmann
Best Boy Electric导演
Jim Wynorski
DirectorHappy King
Script Supervisor制片
Roger Corman
Executive ProducerBrooks Kephart
ProducerBrooks Kephart
Unit Production ManagerKent Matsuoka
Production ManagerKent Matsuoka
Associate ProducerKosuke Haga
Unit Production ManagerBone-Bender Brodsky
Location Manager视效
Chris Ankli
ModelingSam Baker
AnimationJustin Rader
Visual Effects SupervisorRyan P. Wilson
Visual Effects SupervisorJohn Labrie
ModelingAlesh Mav
AnimationHugo L. Morales
AnimationJeff Nash
AnimationMichael Sun
Visual Effects服装与化妆