演员阵容
Brian Gross
Chase WinsteadTerence Knox
Sheriff ParkerJesse Janzen
Waco BobChristina DeRosa
CarlaKelli Maroney
WilmaMadeline Voges
LisaRich Komenich
Sherwood ComptonGerard Pauwels
Mayor WheelerDave Haney
JoeEllen Kingston
Dorothy WinsteadJenna Ruiz
Missy WinsteadDon Sullivan
DawesJulie McCullough
VeraBruce Munson
Johnny LangostinaAdrienne Atkins
BettyChase Adams
PikeBone Ramsey
DaveVinnie Van Dolsen
RickTom Sparx
BillCallie-Nycole Burk
ElsaRobert Hay Smith
LarsMichael Price
CleteJames Wolford Hardin
Karl SwensonJudy Joseph Crippin
Maybelle SwensonSteve Anderson
Injured DriverJeff Bodart
Ambulance DriverCraig Mark Wells
Lamont HollybrookJan Day
Dog LadyJohn Bender
Train EngineerRon Mackay
Train FiremanTodd Smith
YvetteShawn Dever
DancerKen Daniels
DancerDale Miller
DancerLeah Shilts
DancerQuinn Clark
DancerRoss Shilts
DancerKen Christie
DancerBrain Marshall
DancerSam Dever
Dancing KidJeremy Ryan
Dancing KidJustin Ryan
Dancing KidLeslie Voges
Party GoerLinden Smith
Party GoerJosh Hewitt
Party GoerMargaret Rohrbacher
Party GoerE. L. Rohrbacher
Party GoerHeather Grantham
Party Goer艺术
工作人员
Fred Olen Ray
ThanksSteve Latshaw
ThanksMichele Paris
ThanksMeg Jones
ThanksNan Bongiani
ChoreographerTodd Smith
ThanksShawn Dever
ThanksKen Christie
Transportation CaptainSam Dever
ThanksPam Power Cook
Craft ServiceFred Paris
ThanksChris Nix
ThanksKathy Barnaby Nix
ThanksAshley Shively
ThanksBen Shively
ThanksJudith Pike
ThanksDonna Mcelwain
ThanksMike Mcelwain
ThanksRichard Goss
ThanksBuddy Cliburn
ThanksMary Barker
ThanksDoug Cox
ThanksShannon Geison
ThanksNate Stredlinger
Thanks音响
Patrick Giraudi
Supervising Sound EditorPatrick Giraudi
Supervising ADR EditorLisa Neidhardt
Sound Effects EditorXavier Sol
Sound Effects EditorTammy Klein
Dialogue EditorAl Kaplan
Original Music ComposerJon Kaplan
Original Music ComposerYu-Ting Su
ADR EditorTerry Wnoroski
Boom OperatorLorita de Cerna
Foley摄影
Ross Headley
Director of PhotographyRoss Headley
Camera OperatorTroy Bakewell
First Assistant CameraAlexander Elkins
Key Grip剪辑
Tony Randel
EditorGeorge Randel
Assistant EditorLily Talmy
Assistant EditorSofia Randel
Assistant Editor编剧
灯光
David Dewes
GafferMichelle Gajus
Gaffer导演
Jim Wynorski
DirectorDylan Hayn
First Assistant Director制片
Tony Randel
Post Production CoordinatorPaul Sinor
Associate ProducerVictoria Dadi
Associate ProducerMark Burchett
Location ManagerWilliam Dever
Production ManagerBill Dever
ProducerJim Nielsen
Executive ProducerSteve Anderson
Associate ProducerKen Hales
Associate ProducerBen Phillipe
Art Department Production Assistant视效
Charles Chiodo
Creature Design服装与化妆