演员阵容
Natalie Brown
Susan Jacobs (segment "The Box")梅兰妮·林斯基
Mary (segment "The Birthday Party")Breeda Wool
Gretchen (segment "Don't Fall")Christina Kirk
Cora (segment "Her Only Living Son")Sheila Vand
Carla (segment "The Birthday Party")Angela Trimbur
Jess (segment "Don't Fall")Mike Doyle
Chet (segment "Her Only Living Son")Peyton Kennedy
Jenny Jacobs (segment "The Box")Ron Lea
Dr. Weller (segment "The Box")Lindsay Burdge
Madeleine (segment "The Birthday Party")Jonathan Watton
Robert Jacobs (segment "The Box")Morgan Krantz
Jay (segment "Don't Fall")Brenda Wehle
Principal Jenks (segment "Her Only Living Son")Lisa Renee Pitts
Kelly Withers (segment "Her Only Living Son")Morgan Peter Brown
Mr. Dayton (segment "Her Only Living Son")Ruben Pla
Male Patron (segment "Her Only Living Son")Kyle Allen
Andy (segment "Her Only Living Son")Peter DaCunha
Danny Jacobs (segment "The Box")Sanai Victoria
Lucy (segment "The Birthday Party")Michael Dyson
The Man (segment "The Box")Curt Cornelius
Dr. Roman (segment "Her Only Living Son")Lisa Costanza
Female Onlooker (segment "Her Only Living Son")Casey Adams
Paul (segment "Don't Fall")Clayton Jackson
Party Guest (segment "The Birthday Party")Laura G. Chirinos
Party Guest (segment "The Birthday Party")Ozzy Villazon
Party Guest (segment "The Birthday Party")Jay Chirinos
Party Guest (segment "The Birthday Party")艺术
Anastasia Masaro
Production DesignIsabella Fink
Set DresserLou Peresandi
Title DesignerSofía Carrillo
Art DirectionSofía Carrillo
Title DesignerMelissa Lyon
Art DirectionJen Dunlap
Production DesignJennifer Morden
Art DirectionSally Baxter
Production DesignRob McCallum
Storyboard ArtistSarah Pugsley
Set DresserJennifer Jacobsen
Set DecorationAustin Rusk
Set DresserKhanh Quach
Property MasterJarod Collins
Set DresserJenny Möller
Set DecorationNoelle Cyr
Set DresserJames Morrissey
Set DresserErik McCray
Set DresserKinsley Daniel
Art DirectionKinsley Daniel
Property MasterMicah Brenner
Storyboard Artist工作人员
Matt Leonard
Stunt CoordinatorRudy Perez
Special Effects CoordinatorCraig Jensen
Stunt CoordinatorZach Wiegmann
Post Production SupervisorSeth Duhame
Stunt CoordinatorHeather Siembieda
Studio TeacherScott Harrison
Special Effects AssistantKaley Lankenau
Post Production Supervisor音响
Craig Wedren
Original Music ComposerJohn Carchietta
Boom OperatorCarly Paradis
Original Music ComposerSteve Estrada
Dialogue EditorAlex Knickerbocker
Sound Effects EditorKeith Elliott
Sound Re-Recording MixerRudy Michael
Sound Re-Recording MixerMarilee Yorston
Foley ArtistOwen Granich-Young
Supervising Sound EditorOwen Granich-Young
Sound Re-Recording MixerSean Beavan
Sound DesignerSean Beavan
Supervising Sound EditorSean Beavan
Sound Re-Recording MixerSean Beavan
Dialogue EditorSean Beavan
Foley MixerDermain Finlayson
Dialogue EditorDarryl Williams
Production Sound MixerSt. Vincent
Original Music ComposerKen McGill
Sound EditorJefferson Friedman
Original Music ComposerOdín Acosta
Sound DesignerMatt Davies
Sound DesignerMatt Davies
Foley ArtistRich Bussey
Foley EditorRich Bussey
Foley RecordistMark Dejczak
Sound DesignerKennard Morris
Production Sound MixerHansel Gonzalez
Sound MixerSaravoot Kaitkalang
Boom OperatorRob Sinko
ADR RecordistDave Mercel
Foley RecordistChandra Bulucon
Sound RecordistRay Gaona
Sound MixerTom Schenck
Sound Assistant摄影
Patrick Cady
Director of PhotographyIan Anderson
Director of PhotographyTarin Anderson
Director of PhotographyMatthew Wozniak
First Assistant "A" CameraSofía Carrillo
Director of PhotographyKenji Luster
Camera OperatorEric A. Reid
Still PhotographerEric A. Reid
Digital Imaging TechnicianDavid Howard
Camera OperatorAmanda Wojtaszek
First Assistant CameraDanny Brown
First Assistant CameraMatt Kirby
Second Assistant "A" CameraJenny Roh
Second Assistant CameraTasha Petty
Still PhotographerWayne MacPherson
First Assistant CameraKristina Lechuga
Second Assistant CameraGénesis Henriquez
Digital Imaging TechnicianChris Daniel
First Assistant CameraMatt Cree
Second Assistant CameraTheresa Groth
Still PhotographerAustin Wood
Second Assistant "A" CameraMike Halper
Digital Imaging TechnicianAlex Salmona
Digital Imaging Technician剪辑
Aaron Marshall
EditorL. Gustavo Cooper
EditorJosh Ethier
EditorMary Juric
Assistant EditorZach Wiegmann
EditorAngelique Perez
Digital Intermediate ProducerUri Espinosa Cueto
EditorKelli Krysh
Digital Intermediate ColoristKelli Krysh
Online EditorCourtney Marcilliat
EditorAlastor Pan Arnold
Digital Intermediate ColoristSean Mark Lamb Lewis
Assistant EditorDylan Kress
Assistant EditorGénesis Henriquez
Assistant Editor编剧
Karyn Kusama
WriterJack Ketchum
Short StoryJovanka Vuckovic
WriterRoxanne Benjamin
WriterSt. Vincent
Writer导演
Karyn Kusama
DirectorJovanka Vuckovic
DirectorBruce Wayne Gillies
First Assistant DirectorRoxanne Benjamin
DirectorAline Robichaud
First Assistant DirectorJoel Blacker
Second Assistant DirectorSam Shapson
First Assistant DirectorConsuelo Solar
Script SupervisorJulie Cummings
First Assistant DirectorSt. Vincent
DirectorBrandon Jourdin
Second Assistant DirectorHannah Myvanwy Driscoll
Script SupervisorSeth Farley
First Assistant DirectorColin O’Rourke
Second Assistant DirectorKatrina Gould
Second Second Assistant DirectorShannon Rupe
Second Assistant DirectorMichael Cummings
Script SupervisorGaby Gomez
Script Supervisor制片
Stephanie Gorin
CastingJovanka Vuckovic
Associate ProducerBruce Wayne Gillies
Unit Production ManagerTodd Brown
ProducerNick Spicer
ProducerAram Tertzakian
Executive ProducerDanielle Aufiero
CastingAmber Horn
CastingRoxanne Benjamin
ProducerChristopher Alender
Executive ProducerNate Bolotin
Executive ProducerChris Harding
ProducerAlejandra Briseño
Line ProducerTravis Stevens
ProducerStephanie Trepanier
Production CoordinatorShahrzad Davani
Unit Production ManagerDaniel Bekerman
ProducerJulie Cummings
Unit Production ManagerKaren Shaw
ProducerKaren Shaw
Line ProducerJoel Burch
Co-ProducerDavid A. Smith
Executive ProducerUri Espinosa Cueto
Post Production CoordinatorAlyssa Ulrich
Line ProducerMichael Wigle
Assistant Production CoordinatorRoisin McGilly
Extras CastingJoshua Valle
Production CoordinatorHeather Pittman
Extras CastingM'Saada Nia
CastingPaola Chaurand
Line ProducerGabriela Gonzalez
Line ProducerDwjuan F. Fox
Co-ProducerAlison Milward
Assistant Production ManagerEddie Majnemer
Production CoordinatorLiz Lopez
Line Producer视效
Sofía Carrillo
AnimationDave Jacobson
Visual EffectsPaulina Gallardo
AnimationDylan Chase
Visual EffectsChris Diaz
Visual EffectsLauren Hammond
Visual Effects服装与化妆